Turuncu Ekstra ile alışverişiniz, tüm vadelerde peşin fiyatına taksitle! 

1.000 TL harcama sözünüze
masrafsız kredinizi dilediğiniz zaman kullanın! Üstelik 36* ay vade seçeneği ile.

İlgili kampanya bir ING Bank A.Ş. tüketici kredisi hizmetidir. Kampanya tutar sınırlaması olmaksızın 36 aya varan vadede geçerlidir. Ürün kategorisinde mevzuatla belirlenmiş vade kısıtlaması olması halinde bu sınırlar uygulanacaktır. ING, günün koşullarına göre, kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve bankamız kredi değerlendirme koşullarında gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Uygulamaya ilişkin diğer detaylara www.ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Mağazamızda Masrafsız Krediniz Hazır!

  • 750 TL‘den 20.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda 36* aya varan vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası talep edilmemektedir.

Bilgilendirme! 

1 Nisan 2021 itibariyle Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılabilmesi için program kapsamında yapılması gereken aylık harcama tutarı 750 TL yerine 1.000 TL olarak güncellenmiştir. 

Turuncu Ekstra programına hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Turuncu Ekstra ayrıcalıklarından, ING Banka Kartı’nızla yaptığınız ilk alışverişten sonra yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilmeniz için market, akaryakıt, restoran harcamaları gibi günlük alışverişlerinizi ING Banka Kartı’nızla yaparak veya fatura ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan gerçekleştirerek ayda 1.000 TL harcamaya ulaşmanız yeter!

En az 1.000 TL harcama yaptığınız aydan bir sonraki ay,

  • Beko mağazalarında yapacağınız alışverişte kredi kullanın, her ay Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile 1.000 TL harcama yaparak kredinizin o ayki faiz oranı kadar nakit iade kazanın. Kredi vadeniz boyunca her ay 1.000 TL harcama yaparak toplam kredi faiz tutarınız kadar nakit iade alıp kredinizi peşin fiyatına taksitle kullanabilirsiniz.
  • Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız, 
  • Ayda 3 defa diğer banka ATM’lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz,
  • ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde vadesiz hesabınızdan yapacağınız  EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz,
  • Turuncu Ekstra’lılara sunulan özel ayrıcalık ve fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz. 

Daha önce iş ortağımız mağazasından yaptığınız alışverişlerde kredi kullandığınız için tarafınıza Turuncu Ekstra Tanışma Paketi tanımlandıysa, Beko’dan yaptığınız alışverişte Turuncu Ekstra avantajlı kredi kullandığınızda Tanışma Paketiniz iptal edilir.